Dziś mamy 22 kwietnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2018

Niepodległość tematem cyklu zajęć. Poznawali historię niepodległości

fot, pow

fot, pow

W ostatnich dniach października 2018 roku w murach Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się cykl zajęć# edukacyjnych nawiązujących do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mycielewie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie z klas IIIa, IIIb oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie grupa Motylki zapoznały się z wystawą Instytutu Pamięci Narodowej pt: Ojcowie Niepodległości. Na zakończenie odbyły się zajęcia plastyczne, na których wykonano kotyliony oraz plakat z małych flag.

Materiał: Kamila Czechowska/ Muzeum Ziemi Szubińskiej

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble kuchenne
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Baterie
od 0,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)