Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

09 sierpnia 2021

Nie żyje Antoni Rozonka. Przez dwie kadencje był radnym gminy Kcynia

fot. archiwum

fot. archiwum

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o# śmierci Antoniego Rozonki.

Śp. Antoni Rozonka przez kilka lat był radnym Rady Miejskiej w Kcyni. Pełnił tę funkcję przez dwie kadencje (2006-2010 i 2010-2014). Był dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kowalewku. Angażował się w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Pozostanie w pamięci bliskich, przyjaciół i rodziny jako człowiek pracowity.

W imieniu władz samorządowych, rodzinie oraz najbliższym najszczersze wyrazy współczucia złożyli burmistrz Kcyni Marek Szaruga, pracownicy kcyńskiego urzędu, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Kurant wraz z radnymi oraz sołtysi. Nasza redakcja również się do nich przyłącza.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek, 10 sierpnia o godzinie 14.00, w Sipiorach.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa hal
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Winiary majonez 700 ml
6,99PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)