Dziś mamy 2 kwietnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Narada w Nadleśnictwie Szubin. Podsumowano miniony rok

fot. Nadleśnictwo Szubin

fot. Nadleśnictwo Szubin

Przedstawiciele nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych współpracujących ściśle z# Nadleśnictwem Szubin wzięli udział w naradzie koordynacyjnej podsumowującej miniony rok. Mowa była m.in. o bezpieczeństwie na terenach leśnych.

W miniony czwartek (20.02.2020) Nadleśnictwo Szubin zorganizowało naradę koordynacyjną podsumowującą miniony rok. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom i kierunkom współdziałania w zakresie zabezpieczenia obszarów leśnych przed pożarami oraz szkodnictwem leśnym. Do udziału w naradzie zaproszeni zostali również przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych oraz policji żnińskiej.

W trakcie narady omówione zostały także kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenach leśnych. O wspólnych służbach policji z przedstawicielami szubińskiego Nadleśnictwa w roku 2019, bezpieczeństwie w lasach, wspólnych akcjach oraz zdarzeniach odnotowanych na terenie lasów mówiła podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej komendy.

Materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Wielkanoc coraz bliżej. Pora zastanowić się nad świątecznym menu

Wielkanocny pasztet w trzech odsłonach Wielkanoc coraz bliżej, więc najwyższa #pora zastanowić się nad świątecznym menu. Uroczyste spotkania w domowym gronie zasługują na szczególną oprawę. Faszerowane jajka to nie wszystko, co powinno znaleźć się na odświętnie udekorowanym stole. Obowiązkowym punktem wielkanocnego jadłospisu, obok efektownych babek i mazurków, są domowe pasztety. Temat wydaje się trudny i pracochłonny? Nie ze wskazówkami szefa kuchni Knorr!

(czytaj więcej)