Dziś mamy 16 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Narada w Nadleśnictwie Szubin. Podsumowano miniony rok

fot. Nadleśnictwo Szubin

fot. Nadleśnictwo Szubin

Przedstawiciele nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych współpracujących ściśle z# Nadleśnictwem Szubin wzięli udział w naradzie koordynacyjnej podsumowującej miniony rok. Mowa była m.in. o bezpieczeństwie na terenach leśnych.

W miniony czwartek (20.02.2020) Nadleśnictwo Szubin zorganizowało naradę koordynacyjną podsumowującą miniony rok. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom i kierunkom współdziałania w zakresie zabezpieczenia obszarów leśnych przed pożarami oraz szkodnictwem leśnym. Do udziału w naradzie zaproszeni zostali również przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych oraz policji żnińskiej.

W trakcie narady omówione zostały także kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenach leśnych. O wspólnych służbach policji z przedstawicielami szubińskiego Nadleśnictwa w roku 2019, bezpieczeństwie w lasach, wspólnych akcjach oraz zdarzeniach odnotowanych na terenie lasów mówiła podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej komendy.

Materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)