Dziś mamy 28 stycznia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2021

Najnowsze dane. W powiecie nakielskim prawie 2 tys. osób na kwarantannie

fot. pixabay

fot. pixabay

27 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 26 182 nowych potwierdzonych# przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarło 378 osób zakażonych koronawirusem. Z czego 282 miały choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 1 363
Przypadki śmiertelne: 29

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 5 649 testów. W naszym województwie 41 438 osób przebywają na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 72 nowe zakażenia koronawirusem. Nie zmarła żadna osoba. Wykonano 254 testów, a 1 924 osoby są objęte kwarantanną.

Oceń artykuł: 4 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (33)

  Ty, w dniu 27-11-2021 11:05:55 napisał:

  Grypa była jest i będzie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (29)

  Źrebak, w dniu 27-11-2021 11:24:43 napisał:

  Już są gotowe dwie nowe fale. Jedna z Afryki a jak się nagrzeje to druga z Antarktydy. Ludzie robią was w konia w biały dzień.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  No , w dniu 27-11-2021 12:33:48 napisał:

  Dlaczego punkt pobrań jest zamknięty w sobotę i niedzielę?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 11 (15)

  Ty, w dniu 27-11-2021 14:05:22 napisał:

  W sobotę i niedziele niema zakażen

  odpowiedz

  • 7 (9)

  C019, w dniu 27-11-2021 17:57:28 napisał:

  Wirus w weekend jak każdy ma wolne.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Czytelnik, w dniu 27-11-2021 21:25:52 napisał:

  Podają statystki na podstawie testów zrobionych a robię się je znacznej mniejszości więc chyba powinniśmy już nie żyć ha ha robią zamęt i tyle

  odpowiedz

  • -2 (12)

  Sławek, w dniu 28-11-2021 00:09:23 napisał:

  taaa, kwarantanna. Szczególnie dzieci ze szkół, co to jedne gdzieś tam miało kontakt i hop, cała klasa do domu. Doliczając jeszcze nauczycieli i się liczba robi... aaa w tym najlepsze, zaszczepieni nie mają kwarantanny bo niby się nie mogą zarazić ale w szpitalach ich coraz więcej... Zero logiki w tym wszystkim. Puścić wszystko tak jak było, służba zdrowia do gruntownej naprawy i po roku zapomnimy o pandemii. Wyłączyć TV, włączyć myślenie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  Ona, w dniu 28-11-2021 06:57:01 napisał:

  Kwarantanna? Dobre sobie dzieci są uziemione w domach, szczególnie dzieci z przedszkola i żłobka. Siedzą w domach prawie miesiąc z przerwą jednodniowa, przyszły do placówki i spowrotem. I jak rodzice mają pracować? Żal... A opłaty za czesne bez zmian. Dyrekcja powinna się grubo zastanowić! Słoneczko.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Metryczka dziecka A4
20PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)