Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

21 stycznia 2020

Na ten dzień czekały z niecierpliwością. Przedszkolaki świetnie się bawiły na balu!

fot. Anna Ciążyńska

fot. Anna Ciążyńska

17 stycznia 2020r. w Przedszkolu Publicznym "Iguś" w Zamościu odbył się bal #karnawałowy. Dzieci już od wielu dni wyczekiwały tego szczególnego dla nich dnia.

Podczas balu wcieliły się w postacie z ulubionych bajek. Nie zabrakło też strażaków, biedronek, pszczółek, wielu księżniczek, jak również pilnujących porządku na balu, policjantów. Stroje naszych przedszkolaków były bardzo oryginalne i kolorowe.

Przedszkolaki świetnie się bawiły przy największych hitach z repertuaru dziecięcego. Oprócz swobodnych szaleństw chętnie brały udział w przeprowadzonych konkursach. Podczas balu nie zabrakło również tak uwielbianej przez nasze przedszkolaki – zumby! Na uczestników balu czekała atrakcja w postaci fotobudki, dzięki której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia naszym przebierańcom.

Bal zakończył się wyborem króla i królowej balu w każdej z grup oraz najlepszego tancerza i najlepszej tancerki. Całość przebiegła w miłej atmosferze, pełnej uśmiechu i dziecięcej radości!

Materiał: Anna Ciążyńska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Odchudzanie
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Budowa magazynów
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)