Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Muzyczna Droga Krzyżowa. Piękne duchowe przeżycie

fot. TD

fot. TD

W niedzielny wieczór, 14 kwietnia w Jurcie Nad Stawem w # Gąbinie, siedzibie Stowarzyszenia „Kultura Łączy Wszystkich” odbył się spektakl „Śpiewana biblijna Droga Krzyżowa” w wykonaniu teatru „Kamienie Pana” z parafii w Chomętowie.

Reżyserem był Andrzej Wesół, który wraz z zespołem „Kamienie Pana” przedstawił inną niż zwykle wersję Drogi Krzyżowej, tym razem śpiewaną, do której muzykę przygotowała Agnieszka Berka. Wystąpili – Rafał Kuśnierz (Św. Piotr), Jonasz Kuśnierz (Winicjusz), Anna Wesół (śpiew i skrzypce), Jagoda Buksa (śpiew).

Publiczność nagrodziła dużymi brawami za piękne, duchowe przeżycie podczas spektaklu. Na zakończenie, ks. proboszcz chomętowskiej parafii Andrzej Babiński zaintonował Apel Jasnogórski.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Sprawdzanie geometrii kół
Metkownice
od 179PLN
Budowa magazynów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Botox i wypełniacze
Narożniki
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)