Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Muzyczna Droga Krzyżowa. Piękne duchowe przeżycie

fot. TD

fot. TD

W niedzielny wieczór, 14 kwietnia w Jurcie Nad Stawem w # Gąbinie, siedzibie Stowarzyszenia „Kultura Łączy Wszystkich” odbył się spektakl „Śpiewana biblijna Droga Krzyżowa” w wykonaniu teatru „Kamienie Pana” z parafii w Chomętowie.

Reżyserem był Andrzej Wesół, który wraz z zespołem „Kamienie Pana” przedstawił inną niż zwykle wersję Drogi Krzyżowej, tym razem śpiewaną, do której muzykę przygotowała Agnieszka Berka. Wystąpili – Rafał Kuśnierz (Św. Piotr), Jonasz Kuśnierz (Winicjusz), Anna Wesół (śpiew i skrzypce), Jagoda Buksa (śpiew).

Publiczność nagrodziła dużymi brawami za piękne, duchowe przeżycie podczas spektaklu. Na zakończenie, ks. proboszcz chomętowskiej parafii Andrzej Babiński zaintonował Apel Jasnogórski.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Makijaż ślubny
Test amortyzatorów
Budowa domu pod klucz
Kwasy...
MEBLE PIOTR PASIEKA
Lipoliza injekcyjna
Metkownice
od 179PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)