Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
06 maja 2018

Msza św. za strażaków. Druhowie oddali hołd zmarłym kolegom

fot. TD

fot. TD

Rynarzewscy druhowie w dniu święta swego patrona św. Floriana, 4 maja uczcili pamięć zmarłych # swych kolegów. Przybyli do kościoła pw. Św. Ojca Pio w Zamościu.

Proboszcz tutejszej parafii ksiądz Roman Michalski, duszpasterz strażaków diecezji bydgoskiej, odprawił mszę św. za strażaków, ich rodziny i za wszystkich zmarłych druhów z OSP Rynarzewo.

Modlono się o zdrowie strażaków i ich rodzin, o szczęśliwy powrót do domu z każdej akcji.

W wygłoszonym kazaniu przez druha ks. Romana Michalskiego usłyszeliśmy - Swoje dzieło ratowania ludzi i mienia, udzielając pomocy bliźnim, strażacy oddają to w ręce Boga.

Po mszy św. strażacy udali się na cmentarz, gdzie uczcili zmarłych druhów modlitwą i złożyli wiązankę kwiatów.

Tekst - TD

Oceń artykuł: 111 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Masaż leczniczy
Blacharstwo
BIURKA
Skup i sprzedaż części
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)