Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

14 maja 2022

Motocyklem wjechał do rowu. 68-latek pouczony

Służby zostały wezwanie do Krukówka, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

 W sobotę, 14 maja kilka minut po godzinie 13 w Krukówku motocyklista zjechał z drogi do pobliskiego rowu. Okoliczności wyjaśniali policjanci, którzy oprócz straży pożarnej i zespołu ratownictwa medycznego byli obecni na miejscu zdarzenia. Co już wiemy? - Kierujący motocyklem Yamaha, 68-letni mieszkaniec Mroczy, nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego zjechał z drogi i wjechał do rowu - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. Mężczyzna był trzeźwy. Nic mu się nie stało. 68-latek został pouczony.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Jachu, w dniu 16-05-2022 14:16:04 napisał:

  Nie opanował rumaka

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Dżunak, w dniu 16-05-2022 16:41:04 napisał:

  Może lepiej gdyby wsiadł na wsk, shl,? Teraz te motory w modzie i w cenie,

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kamil, w dniu 18-05-2022 13:32:18 napisał:

  Mrocza to jest stan umysłu

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Marek Kwaśny, w dniu 18-05-2022 15:24:02 napisał:

  po co jeżdżał ....tera o

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Konstrukcje stalowe
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)