Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 września 2018

Mnóstwo atrakcji i wrażeń. Przedszkolaki świętowały swój dzień

fot.pow

fot.pow

Dzień Przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie upłynął pod #hasłem: "Dzieciaki w akcji". Na początku dzieci przygotowały sałatkę owocową.

Po degustacji i poczęstowaniu kolegów z innych grup zajęły się wygniataniem masy, tzw. "slajmu", który wywołał ogromne emocje u najmłodszych, inspirując ich do tworzenia nowych, nieznanych dotąd rzeczy.

Później w ogrodzie przy wesołej muzyce dzieci spędziły czas na grze w kosza, piłkę nożną, bawiąc się na placu zabaw. Rytmy owocowego bluesa porwały wszystkich do wspólnego tańca, a na koniec udanych zabaw dzieci  ustawiały się do fotobudki z myszką Mini i Miki.

Zwieńczeniem święta były zabawy w dmuchanym zamku w ogrodzie, skąd udały się do domu, obdarowane lizakami, cukierkami oraz balonikami z niespodzianką. Był to kolejny dzień pełen atrakcji i wrażeń dla każdego dziecka czerpiącego radość z bycia przedszkolakiem.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)