Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

14 października 2021

Młodzież spotkała się z policjantem. Omówili rolę odblasków

fot. KPP w Nakle

fot. KPP w Nakle

Dzielnicowy z szubińskiego komisariatu, asp. Przemysław Błaszkowski w# ostatnich dniach odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Królikowie. Policjant rozmawiał z dziećmi o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej, dzielnicowy z komisariatu w Szubinie asp. Przemysław Błaszkowski spotkał się z uczniami szkoły w Królikowie.

Policyjną profilaktyką objęte zostały dzieci z klas I-VIII. W grupach młodszych omówiono kwestie związane z bezpieczeństwem na trasach. Dzielnicowy przypominał zasady ruchu pieszych i omówił rolę odblasków. Dzieci otrzymały też świecące elementy ufundowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Szubina.

W klasach starszych policjant przypominał o przestrzeganiu przez młodzież norm społecznych, omawiając jednocześnie czym jest demoralizacja i jakie konsekwencje grożą za łamanie prawa.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)