Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Młodzież przygotowała krótki występ. Złożyli też nauczycielom życzenia

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym w# Szubinie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski zaprosił pracowników szkoły do auli, złożył im życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej oraz wręczył przybyłym drobne upominki i kwiaty. Młodzież zaprezentowała krótki występ artystyczny.

Pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: p. Ewa Mieczkowska–Szczekot, p. Magdalena Piekarska, p. Aurelia Kasprzak, p. Agnieszka Kobierowska, p. Klaudia Bethke, ks. Paweł Polcyn, p. Dorota Stachowiak, p. Marzena Rajmann, p. Małgorzata Krawczak, p. Lilianna Szudy i p. Michał Kotyński.

Ponadto p. Elżbieta Kłosowska-Hilscher i p. Magdalena Piekarska otrzymały Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta RP, a p. Arleta Marchlewska Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Starosty Powiatu Nakielskiego.
Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią wydarzenie miało charakter kameralny.

Materiał: Emilia Sommer-Pawłowska - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)