Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2019

"Młodzież kontra Nikotyna". Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY Młodzież Kontra Nikotyna # ROZSTRZYGNIĘTY! Konkurs realizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie w ramach projektu Przez sport i profilaktykę do wolności od nałogów i przemocy współfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Konkurs plastyczny skierowany był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w gminie Szubin.

Celami konkursu było kreowanie wizerunku młodego człowieka wolnego od uzależnień, kształtowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach oraz świadome i bezpieczne spędzanie czasu i odkrywanie własnych możliwości twórczych poprzez rozwijanie umiejętności plastycznych.

W konkursie zwyciężyła Vanessa Woźniak uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej w Królikowie, II miejsce zajęła Zuzanna Rzepczyk uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie, a trzecią lokatę zajęła Zofia Senska z kl. VII Szkoły Podstawowej w Turze.

Wyróżnienia za bardzo interesujące prace otrzymali: Anna Garstecka i Jakub Jankowski z I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie oraz Marta Knychała ze Szkoły Podstawowej w Królikowie.

Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Szubinie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)