Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2019

"Młodzież kontra Nikotyna". Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY Młodzież Kontra Nikotyna # ROZSTRZYGNIĘTY! Konkurs realizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie w ramach projektu Przez sport i profilaktykę do wolności od nałogów i przemocy współfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Konkurs plastyczny skierowany był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w gminie Szubin.

Celami konkursu było kreowanie wizerunku młodego człowieka wolnego od uzależnień, kształtowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach oraz świadome i bezpieczne spędzanie czasu i odkrywanie własnych możliwości twórczych poprzez rozwijanie umiejętności plastycznych.

W konkursie zwyciężyła Vanessa Woźniak uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej w Królikowie, II miejsce zajęła Zuzanna Rzepczyk uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie, a trzecią lokatę zajęła Zofia Senska z kl. VII Szkoły Podstawowej w Turze.

Wyróżnienia za bardzo interesujące prace otrzymali: Anna Garstecka i Jakub Jankowski z I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie oraz Marta Knychała ze Szkoły Podstawowej w Królikowie.

Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Szubinie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)