Dziś mamy 16 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2014
Klasa młodzików

Młodzicy kończą zwycięstwem

fot. BDS

fot. BDS

Młodzicy Szubinianki w niedziele pokonali Jezioraka Żnin i zakończyli rozgrywki ligowe na wysokim, trzecim miejscu w tabeli. Dwie bramki strzelił Kamil Ośka.

Gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron stracili wprawdzie aż trzy gole, jednak sami też trafili jeszcze trzy razy. Do dwóch trafień Kamila Ośki po jednym dołożyli: Jakub Andziak, Jakub Donarski i Piotr Olejniczak. Trenerem zespołu jest Mirosław Obremski.

Szubinianka – Jeziorak Żnin 5:3 (2:0)

Szubinianka Szubin: Jakub Pałecki, Piotr Olejniczak, Kamil Weichbrodt, Kamil Grzelczyk, Jakub Donarski, Filip Grobelski, Markus Hek, Grzegorz Kaleśnikow i Łukasz Andziak oraz Kamil Ośka, Dawid Wilczyński, Marcin Fibik i Miłosz Grobelny.

Oceń artykuł: 46 32

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Meble łazienkowe
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Meble kuchenne
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)