Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Młodzicy

06 listopada 2019 1

Zaangażowani do ostatniego gwizdka. Dobry mecz na wyjeździe

Młodzicy UKS Pelikan Szubin rozegrali 3 listopada bardzo dobry mecz wyjazdowy z rówieśnikami z LKS Dąb BOSiR Barcin.

(czytaj więcej)

Jedno trafienie

Zespół młodzików Czarnych Nakło przegrał mecz z Cuiavią Inowrocław.

(czytaj więcej)
12 października 2014 0
Klasa młodzików

Rywale odprawieni z kwitkiem

Podopieczni trenera Mirosława Obremskiego poradzili sobie z rywalami z Solca Kujawskiego. Choć do przerwy był remis, po zmianie stron dominowali gospodarze.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2014 0
Klasa młodzików

Młodzicy kończą zwycięstwem

Młodzicy Szubinianki w niedziele pokonali Jezioraka Żnin i zakończyli rozgrywki ligowe na wysokim, trzecim miejscu w tabeli. Dwie bramki strzelił Kamil Ośka.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2014 0
Klasa młodzików

Pewne 3 punkty młodzików

Młodzicy Szubinianki bez większych kłopotów pokonali na wyjeździe rezerwy Spójni Białe Błota. Choć szubinianie stracili 3 bramki, wygrali pewnie.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2014 0
Klasa młodzików

W największym upale

Nie mieli w niedzielę szczęścia młodzicy Szubinianki, którzy przed własną publicznością przegrali ze Spójnią Białe Błota. Podobnie jak orlicy, podopieczni Mirosława Obremskiego szybko opadli z sił.

(czytaj więcej)
21 października 2013 0

Zmagania młodzików

Młodzicy Szubinianki Szubin grali w niedzielę w Białych Błotach ze Spójnią. Niestety, mecz zakończył się wygraną Spójni 4:1.

(czytaj więcej)
28 kwietnia 2013 0
Młodzicy i trampkarze

Młodzież Szubinianki bez porażki

Doskonale spisali się w niedzielę młodzicy trenera Marcina Wiśniewskiego, którzy przed własną publicznością pokonali Pogoń Mogilno 2:0. Nie przegrali także trampkarze trenera Jakuba Cegiełki.

(czytaj więcej)

Piłkarska lekcja od Sparty (film)

Na zakończenie rundy jesiennej młodzicy Czarnych Nakło otrzymali lekcję futbolu od zawodników Sparty Brodnica. Goście wygrali w Potulicach 1:5.

(czytaj więcej)

Miły akcent na koniec

W sobotę 27 października na boisko w Sadkach wybiegli piłkarze GLZS-u i Victorii II Bydgoszcz. Było to spotkanie na szczycie klasy okręgowej młodzików grupy IV. Gospodarze wygrali 2:0 i utrzymali# pozycję wicelidera.

(czytaj więcej)
27 października 2012 0
Wda Świecie - Czarni Nakło 1:0 (1:0)

Jeszcze nie tym razem

Nakielscy młodzicy zablokowali się na dobre po meczu z Unią Janikowo. Od 6 października nie potrafią urwać punktu żadnej z drużyn. Podobnie było dzisiaj w Świeciu.

(czytaj więcej)
22 października 2012 0
Olimpia Wtelno - GLZS Sadki 0:10 (0:5)

Wynik robi wrażenie

Młodzicy GLZS-u Sadki pokonali w niedzielę 21 października autsajdera rozgrywek grupy III Olimpię Wtelno aż 10:0.

(czytaj więcej)

Wisełka pokonana

O godzinie 12:30 w niedzielę (21 października) na boisku Gwiazdy w Bydgoszczy swój kolejny mecz rozegrała drużyna młodzików LZS Skra Paterek. Podopieczni Macieja Łuczaka poprawili# swój dorobek punktowy, pokonując Wisełkę Solec Kujawski 2:0.

(czytaj więcej)

Ofiarnie, ale nieskutecznie (film)

Młodzicy Czarnych Nakło podejmowali w ramach 9. kolejki ligi wojewódzkiej Kujawiankę Strzelno. Niestety, nakielanie nie poprawili swojego dorobku punktowego - przegrali w Potulicach 0:2.

(czytaj więcej)

Wyrównane spotkanie

W sobotę swój kolejny mecz rozegrała drużyna młodzika LZS Skra Paterek. Tym razem przeciwnikiem była bydgoska Victoria.#

(czytaj więcej)

Olimpia bardziej poukładana

Po zwycięstwie z Unią Janikowo młodzicy Czarnych musieli przełknąć gorycz porażki. W sobotę przegrali z Olimpią w Grudziądzu 1:2.

(czytaj więcej)
10 września 2012 0

Młodzicy Skry Paterek górą

Dwa zwycięstwa odnieśli młodzi piłkarze Skry Paterek.

(czytaj więcej)

Mistrzostwo KS Czarni Nakło!

Młodzicy KS Czarni Nakło w wielkim stylu zdobyli mistrzostwo ligi.

(czytaj więcej)
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)