Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2020

Mistrzostwa w warcabach stupolowych. Piotr Szybowicz zajął drugie miejsce

fot. PS

fot. PS

Klub Szachowo - Warcabowy I LO Szubin prowadzi działalność także w wakacje. 11 lipca odbyły się# II Mistrzostwa I LO Szubin w Warcabach Stupolowych. Skromna nazwa jest myląca, gdyż impreza miała charakter open i tradycyjnie na liście startowej znaleźli się zawodnicy z całego świata.

II miejsce zajął Piotr Szybowicz (I LO Szubin / MDK 1 Bydgoszcz / SzDK Szubin), a III miejsce wywalczył Kamil Białecki (SP 1 Szubin / I LO Szubin). W pierwszej dziesiątce uplasowali się także: IV miejsce Julia Rocławska (I LO Szubin), X miejsce Kacper Białecki (SP 1 Szubin / I LO Szubin). Co warto podkreślić dla Kamila i Julii zdobyte lokaty były ich największym sukcesem w historii. Turniej został rozegrany z udziałem dorosłych zawodników klubowych. Jak widać liczne starty w oficjalnych zawodach podnoszą bardzo szybko siłę gry. I przyznam szczerze, że nie uwierzyłbym w takie rezultaty szubińskich juniorów, gdybym nie zobaczył tabeli wyników. Grano przy wykorzystaniu systemu Arena, tempem błyskawicznym 5+2 w czasie 100 minut. 

Materiał: PS

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
Krzesło młodzieżowe
Przewóz krajowy
Deska elewacyjna
Meble łazienkowe
Metkownice
od 179PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pieczątki Colop
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)