Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. ZSP Szubin wywalczył pierwsze miejsce

fot. Klaudia Bethke

fot. Klaudia Bethke

27 września 2019 r. w Szubinie na terenie „Wesółki” odbyły się # Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięły udział dwie drużyny: ZSP Szubin i I LO Szubin.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę wygrały rywalizację z ZSP Szubin i zajęły pierwsze miejsce w zawodach.

Dzięki temu uzyskały awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 16.10.2019r. w Myślęcinku.

W biegu wzięły udział uczennice: A. Chełminiak, A. Dominiak, M. Kawecka, L. Kulpińska, M. Kuźniak, L. Lau, J. Rocławska, A. Tokarczyk, J. Wachowska, J. Wesół.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

materiał: Klaudia Bethke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)