Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
25 kwietnia 2018

Misiaki świętowały Dzień Książki. Z zainteresowaniem słuchały opowiadań

fot. Niepubliczne Przedszkole

fot. Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Szubinie

Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest czynnością niezwykłą, zaspokaja bowiem #wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia wspaniałe wspomnienia.

Dnia 24 kwietnia Misiaki z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczko" w Szubinie świętowały Dzień Książki. Święto Książki zostało ustalone w celu promowania literatury i grafiki wśród młodych czytelników. W ramach zajęć przypomnieliśmy sobie, jak powstaje książka. Wyjaśniliśmy różnice pomiędzy księgarnią a biblioteką. Rozmawialiśmy także o tym, jak należy dbać o książki i dlaczego warto je czytać. Następnie wysłuchaliśmy bajek w interpretacji mamy Lilki i Gniewka.

Spotkanie przyniosło wszystkim obecnym wiele pozytywnych wrażeń, dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadań czytanych przez gości, dorośli z wielką radością przenieśli się do świata bajek, a czytanie dzieciom sprawiło im niesamowitą przyjemność. Mamy nadzieję, że spotkania tego typu zachęcą dorosłych (rodziców, dziadków) do czytania swoim dzieciom dla przyjemności.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym gościom, że pomimo licznych obowiązków przybyli do naszego przedszkola i poświęcili swój cenny czas na czytanie dzieciom.

Materiał: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Meble łazienkowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
SALON - TORONTO
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Kanapa
Budowa domu pod klucz
Narożniki
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)