Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Mikołajkowy Turniej Siatkówki. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły

fot. K. Bethke

fot. K. Bethke

6 grudnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju # Siatkówki Dziewcząt zorganizowanym przez ZS im. prof. E. Chroboczka.

Do towarzyskiej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: SP 1 Szubin, ZS Szubin 1, ZS Szubin 2, LO Szubin. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w turnieju.

Dziewczęta pokazały wolę walki i ambicję, jednocześnie dobrze się bawiąc i zachowując zasady fair play. Cały turniej przebiegał w miłej, mikołajkowej atmosferze, a na koniec wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i słodyczami.

materiał: K. Bethke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)