Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2019

Mikołajki na sportowo. Nie zabrakło pokazu mody i konkurencji

fot. Agnieszka Kobierowska

fot. Agnieszka Kobierowska

W przeddzień Mikołajek w I LO w Szubinie odbył się I Międzyklasowy Turniej #Mikołajkowy. Na sali gimnastycznej w wyśmienitych humorach pojawili się uczniowie i nauczyciele przebrani za Mikołaje, śnieżynki czy renifery.

Każda klasa wzięła udział w pokazie mody mikołajkowej. Jury w składzie: pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, pani Klaudia Bethke oraz pani Bernadeta Kowalska oceniało także wór Mikołaja oraz pięknie zapakowane prezenty. Później przyszedł czas na konkurencje sportowe, takie jak: transporter prezentów, Mikołajkowy slalom, toczenie śnieżnej kuli czy rzut prezentem do komina ( kosza).

Zawody wygrała klasa IIIa wraz z Ia, drugie miejsce zajęła II klasa, trzecie – I b . Turniej prowadziły uczennice klasy III: Julia Stodolna, Natalia Konopczyńska, które dzielnie wspierali: Julia Siuchnińska, Kinga Kantorska, Jakub Tabor oraz Dominika Bojewska. Nad muzyką czuwał niezastąpiony Adrian Haus.

Materiał: Agnieszka Kobierowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)