Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 października 2018

Mieszkańcy powitali obraz. Matka Boska Jasnogórska w Szubinie

fot.TD

fot.TD

W czwartek, 4 października parafię św. Marcina w Szubinie odwiedził obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej.

Z tej okazji odprawiono uroczyste msze święte, podczas których witano i adorowano obraz. W powitaniu obrazu brali udział druhowie z OSP Szubin, harcerze oraz mieszkańcy Szubina. 

Po północy, odbyło się całonocne czuwanie mieszkańców parafii . W uroczystościach brało udział wielu wiernych, dla których możliwość przebywania przy świętym obrazie stanowiła duchowe przeżycie.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (7)

  DuszPastrzerz, w dniu 06-10-2018 19:01:35 napisał:

  "Mieszkańcy powitali obraz. Matka Boska Jasnogórska w Szubinie" To jest Kopia Kopii obrazu..... czytając artykuł można stwierdzić że jest to oryginał.... dziennikarstwo na wysokim poziomie...

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Ewa.m, w dniu 08-10-2018 22:52:26 napisał:

  Biedni ,zaślepieni ludzie ,czczą ,adorują,witają,wielbią ,kawałek płótna ,drewna i szkła .Ta udawana pobożność jest wprost proporcjonalna do wzrastającego chamstwa ,złodziejstwa,pijaństwa itd.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Makijaż ślubny
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Budowa domu pod klucz
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)