Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

29 maja 2020

Międzynarodowe turnieje warcabów. Rozgrywki na Dominikanie i Litwie

Warcabiści wzorem szachistów zaczęli startować w turniejach międzynarodowych. W #Dominikanie odbył się Asoc DN Dominican Republic Arena.
Asociacion del Distrito Nacional de la Republica Dominica la Asociacion quiere el apoyo de todas las Asociaciones del d la Republica Dominicana y todos los jugadores internacionales Atetemente - Presidente Ariel Mena. Federacion Dominicana de Juego de Damas zrzeszona w Pan American Draught Confederation i FMJD propaguje warcaby w Dominikanie. O poziomie organizacyjnym warcabów w tym kraju świadczy komunikat filmowy Pan-American Senior International Draughts Championship 2020 - można obejrzeć go tutaj. Niesamowite. Grano na portalu Lidraughts, tempem 3+2 w czasie 80 minut. W zawodach wystąpiła trójka uczestników z województwa kujawsko - pomorskiego. Wyniki przedstawiały się następująco: XI miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), XII miejsce Dawid Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław), XIV miejsce Filip Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław).
 
Na Litwie został rozegrany Turniej Warcabów Stupolowych Maksimchess Arena Lidraughts. Organizatorem zawodów był Maksim Posaskov z Litwy. Grano tempem rapid 10+0 w czasie 1 godziny. Miejsca na podium zajęli: I miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin / MDK 1 Bydgoszcz / SzDK Szubin) - 11 punktów, II miejsce Kristian Porter (Trynidad i Tobago) - 8 punktów, III miejsce Dawid Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław) - 5 punktów.
 
Materiał: PS
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Meble młodzieżowe systemowe
Żel UV 5ml
7,50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)