Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
28 kwietnia 2018

Maturzyści odebrali świadectwa. Śmiech wzbudził program artystyczny

fot. TD

fot. TD

27 kwietnia w ZSP w Szubinie odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych. #Tegoroczna klasa liczyła 24 uczniów, a ich wychowawczynią była pani Alicja Jaśkowiak.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście - pani Karolina Domżała-Kaczmarek - członek Zarządu Powiatu Nakielskiego,  pan Marek Nowicki -  dyrektor Miejskiego Zespołu Oświaty reprezentujący Burmistrza Szubina pana Artura Michalaka, zaproszeni rodzice i przedstawiciele Rady Rodziców.

Po oficjalnym powitaniu gości Pani dyrektor Elżbieta Nowicka w swoim przemówieniu przypomniała sukcesy uczniów klasy maturalnej, każdy z nich zapisał się bowiem w historii szkoły . Następnie pani dyrektor wręczyła wyróżnionym uczniom świadectwa z paskiem i nagrody. Uczniowie, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,75 to Małgorzata Nowak i Krzysztof Siatka. Pozostali uczniowie ze średnią powyżej 4,0, którzy również otrzymali wyróżnienia to: Angelika Sztyma, Patrycja Wiśniewska, Michalina Olejniczak i Gracjan Gajewski.

Pani Karolina Domżala -Kaczmarek w imieniu Starosty Nakielskiego wręczyła najlepszym abiturientom Listy gratulacyjne, a pan Marek Nowicki w imieniu Burmistrza Szubina wręczył Krzysztofowi Siatce nagrodę za działalność w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Szubinie. Listy gratulacyjne  pani dyrektor Elżbieta Nowicka wystosowała do rodziców Małgorzaty Nowak i Krzysztofa Siatki. Serdeczne podziękowania za działalność w Radzie Rodziców otrzymały panie: Ewa Piechowiak, Dorota Jeżakowska i Anetta Siekierska.

Nagrody otrzymali również sportowcy, którym pani Dorota Adamczewska wręczyła kolorowe kubki z dedykacjami. Pod koniec części oficjalnej glos zabrała pani Ewa Piechowiak, która w zastępstwie przewodniczącej Rady Rodziców podziękowała wszystkim za współpracę, a uczniom za ich 4- letnie wysiłki podejmowane w szkole. Glos zabrali również reprezentanci maturzystów  - Michalina Olejniczak i Gracjan Gajewski, którzy w ciepłych słowach pożegnali się z nauczycielami i szkołą.

Po części oficjalnej, nadszedł czas na cieple słowa dla starszych kolegów i sentencje życiowe. Następnie uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali wszystkim uczestnikom uroczystości poszczególne etapy rozwoju istoty ludzkiej - od embriona intelektualnego, stułbię przedszkolną, pierwotniaka szkolnego, wyżeracza szkolnego i odmiany maturzysty, czyli notorycznego uciekiniera, cwaniaka klasówkowego, luzaka poniedziałkowego, super fit i maturzystę desperata. Śmiech wzbudziły oryginalne przebrania i świetna zabawa.

Potem był czas na prezentację, która pokazywała tegorocznych maturzystów w różnych - poważnych i żartobliwych odsłonach. Na zakończenie uczniowie wygłosili życzenia i wręczyli róże swoim starszym kolegom.

Materiał: Katarzyna Walkiewicz

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  Pszyszła Ynteligencja, w dniu 28-04-2018 14:33:28 napisał:

  Śmiech to dopiero wzbudzą wyniki matur

  odpowiedz

  • 0 (6)

  J23, w dniu 28-04-2018 16:12:29 napisał:

  Ciebie nawet do matury nie dopuścili he he he

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Pomoc drogowa
Test amortyzatorów
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
MEBLE PIOTR PASIEKA
STOLIKI RTV
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)