Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2018

Maluchy z wizytą u policjantów z Szubina. Dzieciaki zwiedziły komisariat

fot.pow

fot.pow

Wczoraj (11.12.18) w Komisariacie Policji w Szubinie gościły dzieci# z przedszkola w Turze. Dzieciaki zwiedzały komendę i poznawały tajniki pracy mundurowych.

Dzielnicowy z Szubina  w codziennej służbie bardzo często spotyka się z dziećmi i młodzieżą. Zdarza się także, że spotkania te odbywają się w komisariacie, tak też było dzisiaj kiedy to policjantów odwiedziły dzieci z przedszkola w Turze. Przewodnikiem po komendzie był mł.asp. Krystian Fojutowski.

Funkcjonariusz oprowadzał  maluchy po jednostce oraz opowiadał jak wygląda policyjna służba. Dzieci zwiedziły stanowisko kierowania oraz  miały też okazję wsiąść do radiowozu i z bliska zobaczyć jak on jest  wyposażony. W trakcie  spotkania dzielnicowy przypominał zasady bezpiecznego poruszania się po drogach podczas przemieszania się do szkoły oraz sposób przechodzenia przez jezdnię.

Funkcjonariusz zaprezentował też maluchom policyjne mundury oraz specjalistyczny sprzęt będący na wyposażeniu jednostki. Dzieci z zaciekawieniem wszystko oglądały, a ci odważniejsi również przymierzali.

materiał: asp. szt. Damian Moczadło p.o. Oficera prasowego KPP Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Siłownia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)