Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 listopada 2018

Mali detektywi na Krajnie i Pałukach. Wyczerpująca i ciekawa przygoda

fot.pow

fot.pow

Dwadzieścia dwoje uczniów z klasy V Szkoły Podstawowej# im. Polskich Olimpijczyków w Turze, w piątek 23 listopada 2018 r., zmagało się z zadaniami o tematyce detektywistycznej.

Oprócz zagadek, dzieci mogły przebrać się za tajnego agenta i uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Pyszna pizza była zwieńczeniem ciężkiej i wyczerpującej, ale jakże ciekawej przygody.

Projekt, Mali detektywi na Krajnie i Pałukach, udało się zrealizować dzięki uzyskanym funduszom z Powiatu Nakielskiego, zaangażowaniu wolontariuszy Fundacji oraz nauczycieli z w/w szkoły. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za współpracę i możliwość realizacji projektu.

materiał: Fundacja Staszica

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Krzesło młodzieżowe
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Konstrukcje stalowe
Meble młodzieżowe systemowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)