Dziś mamy 16 grudnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2018

Kreatywne warsztaty. Powstały torby z motywami polskimi

fot. SzDK

fot. SzDK

W środę, 8 sierpnia w Szubińskim Dom Kultury uczestnicy zajęć wakacyjnych mogli zmierzyć się z # wykonaniem pracy na torbach ekologicznych. Tego zadania podjęły się dzieci i dorośli, a cały proces tworzenia pilotował nasz instruktor Paweł Pietroń.

Uczestnicy mogli wybrać jeden z gotowych wzorów, lub stworzyć coś samodzielnie. Pierwszym zadaniem, które mieli przed sobą uczestnicy to transfer wzoru za pomocą kalki kopiującej. Następnie były wzmacniane kontury, malowanie wzoru i poprawienie konturów.

Po zakończonych warsztatach każdy z uczestników wracał z nową, a zarazem unikatową torbą ekologiczną do domu.

Warsztaty zorganizowane w ramach projektu Niech żyje Polska! dofinansowanego przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”.

materiał: SzDK

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Deska elewacyjna
Produkty instax
od 37,90PLN
Budowa magazynów
Kalkulatory
od 6,90PLN
Drobne naprawy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Nowoczesne zabiegi laserowe
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)