Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
19-07-2017
Oceń film: 12 2
udostępnij na FB

Komentarze (2)

  • -1 (1)

  Waldi, 12-08-2017 03:31:48

  To było na dworcowej w Nakle? Tak szybko to namierzyli... Ciekawie... Chociaż nie piszę że niemożliwe. Ostatnio bez zgłoszenia kradzieży z mojej posesji Panowie policjanci też sie sami do mnie zglosili. To też było dziwne. Tak samo jak w pn. Dostalem mandat za to że pilem piwko w miejscu publicznym z piątku gdzie jie przypominam sobie zebym miał otwartą puszke matki żubr gdzie wtedy ja sobie kupiłem akurat czteropak tyskiego, no ale się kłócić NIE będę bo raczej i Tak bym nie wygrał, za stawkę nke warto... Ale za tą akcję brawo...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ryuk, 12-08-2017 17:29:38

  To jest Dworcowa - Matejki w Bydgoszczy

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)