Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 maja 2020

Konkurs zakończony. Komisja przyznała po dwa miejsca w dwóch kategoriach

Szubiński Dom Kultury ma przyjemność ogłosić wyniki ogłoszonego pod #koniec lutego 2020 roku konkursu „Pałuki wierszem pisane”.

Był on okazją do zmierzenia się z formą literacką nawiązującą tematycznie do regionu, w którym mieszkamy. Z nadesłanych prac komisja przyznała po dwa miejsca w dwóch kategoriach. W grupie dzieci z klas I-IV drugie miejsce przyznano Przemysławowi Ucińskiemu, pierwsze zaś zajęła Maria Ciechońska. Wśród dzieci klas V-VIII drugie miejsce zajęła Zuzanna Kupska. Pierwszą nagrodę w tej kategorii otrzymała Marcelina Lindmann. Wszyscy laureaci konkursu są uczniami Szkoły Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie. Uczestnikom życzymy wielu inspiracji czerpanych z otaczającej nas rzeczywistości i kolejnych pięknych utworów literackich. Nagrodzone prace można znaleźć na stronie internetowej organizatora. Zadanie „Tropem ulic” sfinansowane przez Fundację Orlen.

Materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Makijaż ślubny
Sprawdzanie świateł
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Pokój dzienny/ jadalnia
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)