Dziś mamy 4 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2019

Konkurs w ramach międzynarodowego projektu. Anna Tokarczyk wyróżniona!

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w # Szubinie Anna Tokarczyk otrzymała wyróżnienie w konkursie na plakat pt. „Sport in – sport for social inclusion” (Sport jako -narzędzie włączenia społecznego).

Konkurs jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu, którego głównym celem jest promowanie włączenia społecznego i równych szans w sporcie poprzez rozwój międzynarodowej sieci organizacji działających w dziedzinie sportu oraz działań związanych z integracją społeczną poprzez sport.

Ma na celu angażowanie młodych ludzi w zajęcia sportowe, które zapobiegałyby wykluczeniu społecznemu, pomagały im podnieść poczucie własnej wartości i motywowały ich do rozwoju osobistego.

Głównym koordynatorem projektu jest litewska organizację sportowa Birzu lengvosios atletikos sporto klubas, która współpracuje z organizacjami sportowymi z Polski, Finlandii, Turcji, Włoch.

Realizacją działań projektowych na terenie Polski zajmuje się Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w Łodzi. Działania dofinansowane są z programu Erasmus + Sport – Small Collaborative Partnership.

Gratulujemy!

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)