Konkurs na plakat Dnia Krajobrazu 2024. Zgłoszenia do 16 września
fot. Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska ogłasza konkurs# artystyczny na plakat Dnia Krajobrazu 2024. Zwycięska praca będzie oficjalnie promować tegoroczne obchody, których hasło brzmi: „UZDRAWIAJĄC(Y) KRAJOBRAZ”.
Do udziału w konkursie zachęcamy zawodowców i amatorów.
Prace przyjmujemy do 16 września 2024 r.
Konkurs rozstrzygniemy do 27 września 2024 r.
Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową. Szczegóły znajdują się w regulaminie.
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie
Logotypy (GDOŚ, Europejskiej Konwencji Krajobrazowej, NFOŚiGW) do umieszczenia na plakacie (zgodnie z regulaminem) – do pobrania w sekcji „Materiały" (poniżej).
***
Dzień Krajobrazu jest ustanowiony przez Radę Europy z inicjatywy Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Obchodzimy go corocznie 20 października na pamiątkę podpisania Europejskiej Konwencji Krajobrazowej. Wydarzenia, które towarzyszą obchodom Dnia Krajobrazu w Polsce, odbywają się przez cały październik we wszystkich województwach.
Materiały
Logotyp Europejskiej Konwencji Krajobrazowej
Źródło: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
Czytaj również
- Konkurs na wakacyjną rolkę z Krajny i Pałuk. Wręczono nagrody
- Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia. "Trzymaj formę po raz ósmy"
- "Jesień w lesie grzyby niesie". Konkurs dla uczniów
- "Rój pomysłów wokół ula". Rekordowe zainteresowanie konkursem
- Konkursy dla uczniów szkół rolniczych. Czekają atrakcyjne nagrody
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Żołnierze z pomocą powodzianom. Oczyszczanie zalanych terenów
Decyzją Dowódcy WOT około 200 żołnierzy #8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz ze specjalistycznym sprzętem wydzielono do pomocy powodzianom na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Fala kulminacyjna przemieszcza się w głąb kraju, w związku z czym w gotowości do stawiennictwa w jednostce i wyjazdu do działania pozostają kolejni terytorialsi.
(czytaj więcej)Szkodliwe treści w internecie. Jak chronić najmłodszych?
Ministerstwo Cyfryzacji dalej pracuje nad tym, aby wzmocnić# ochronę dzieci i młodzieży przed szkodliwymi treściami w internecie. W sierpniu i wrześniu br. odbyły się kolejne spotkania nieformalnej grupy roboczej. W spotkaniach uczestniczą przedstawiciele administracji publicznej, uczelni oraz organizacji pozarządowych. Celem dyskusji jest opracowaniem skutecznych rozwiązań, które będą chronić młodych ludzi przed negatywnym wpływem treści dostępnych w sieci.
(czytaj więcej)Koncert z okazji 25 lat Polski w NATO. Zbiórka dla powodzian
W tym roku przypada rocznica – 25 lat #od wstąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Z tej okazji Bydgoszcz przygotowała specjalne wydarzenia, które odbędą się w sobotę - 21 września.
(czytaj więcej)Zakazane praktyki sztucznej inteligencji. Nowe przepisy
Jakie systemy AI będą zakazane? Poznaj nowe przepisy #na wydarzeniu online. Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii, zaprasza 27 września o godz. 13.00 na wydarzenie online, podczas którego zaprezentowana zostanie broszura informacyjna na temat zakazanych praktyk sztucznej inteligencji (AI). Broszurę przygotowali eksperci z Ministerstwa Cyfryzacji oraz NASK.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!