Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

22 listopada 2022

Konkurs Poezji Dziecięcej „Przedszkolaki recytują”. Wyłoniono laureatów

fot. powierzone

fot. powierzone

„Kocha, lubi, szanuje – świat wartości oczami dziecka” to hasło tegorocznej XIX edycji Gminnego Konkursu Poezji Dziecięcej #„Przedszkolaki recytują”.

17.11.2022 r. Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie po raz XIX zorganizowało Gminny Konkurs Poezji Dziecięcej „Przedszkolaki recytują”. Tym razem przegląd poezji odbył się w Muzeum Ziemi Szubińskiej. W tym roku uczestnicy konkursu przygotowywali repertuar związany z wartościami . Dzieci 5 i 6 letnie recytowały wiersze o tolerancji, przyjaźni, szacunku, miłości, dobroci, itp.

Poziom konkursu był niezwykle wysoki, więc komisja miała nie lada wyzwanie przy wyborze zwycięzców. Spośród wielu pięknych recytacji wyłoniono 3 laureatów wśród dzieci 5-letnich:

I miejsce – Helena Wośko – Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie
II miejsce – Julia Berka - Przedszkole Publiczne „Iguś” Chomętowo
III miejsce – Klara Grzędowska - Przedszkole Niepubliczne „Smerfuś II” Rynarzewo

Wśród dzieci 6 – letnich wyróżnieni zostali:
I miejsce - Julian Majchrzak - Przedszkole Niepubliczne „Smerfuś II” Rynarzewo
II miejsce - Jagoda Bogusz – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie
III miejsce – Emma Winiecka - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie

Wszystkie występujące przedszkolaki obdarowane zostały pamiątkowymi dyplomami i książkami. Uczestnikom gratulujemy odwagi, pokonania tremy przed publicznym występem, trafnego doboru repertuaru i pamięciowego opanowania tekstów.

Materiał: Elżbieta Kwiecińska, Monika Tews-Ciężka, Anna Kluska

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)