Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Kolizja z udziałem trzech osobówek. Kierowca nie dostosował prędkości

fot. Archiwum

fot. Archiwum

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 26 czerwca 2022 roku w niedzielne popołudnie.

Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Nakle wpłynęło o godzinie 16.56 i jak wynikało z informacji, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w Śmielinie.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 22-letni mieszkaniec gminy Sadki, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył osobowego forda focusa, który następnie najechał na tył forda mondeo - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle.

Uczestnicy zdarzenia bez obrażeń, kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji za spowodowane zdarzenie został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (13)

  Beniu, w dniu 27-06-2022 04:52:56 napisał:

  Następny miszcz kierownicy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (11)

  bez pobłażania , w dniu 27-06-2022 10:03:48 napisał:

  Najechać na tył auta poprzedzającego jest mistrzostwem głupoty i nieodpowiedzialności .Mandat powinien być 5 tyś i na powtórny egzamin .Żadnego tłumaczenia , osobie która wypowiada się jako "głos rozsądku" , można życzyć, aby miała takie zdarzenie .Po prostu pyk w tył i auto na 2 tygodnie odstawione .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (9)

  nikuś, w dniu 27-06-2022 10:04:42 napisał:

  Debili coraz więcej a kary są zdecydowanie za niskie. Każdy taki sprawca powinien lądować ( oprócz wysokiej grzywny ) co najmniej na trzy miechy do więzienia, to może by coś ich nauczyło!

  odpowiedz

  • 5 (15)

  obserwator, w dniu 27-06-2022 10:13:56 napisał:

  Taką bezmyślną jazdę widać na co dzień. Młodzi rodzą się bez rozumów, bo skąd mają go mieć? Rozum można wyłącznie odziedziczyć, a od kogo go mają odziedziczyć? Ci co go mieli już dawno w grobach. Jak wygląda dzisiejszy rodzic? Pełno tatuaży, kilka kolczyków i fryzura jak z lasów amazońskich. Jaki to przykład jest dla dziecka i co można od takiego dziecka wymagać?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (6)

  koala, w dniu 27-06-2022 13:11:57 napisał:

  zdjęcie byście chociaż dali pod porę roku a nie zima hehehehe

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Wiejski łzaęga, w dniu 27-06-2022 13:56:42 napisał:

  Jaki meldunek taka fotorelacja kolego.Za dużo wymagasz,za dużo oczekujesz.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)