Dziś mamy 12 grudnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 października 2019

Kolejny sukces uczniów „ Nakielskiej Czwórki”. Jadą na zawody wojewódzkie!

fot. pow.

fot. pow.

W mijającym tygodniu uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Nakle nad Notecią, wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

W samych zawodach zaprezentowały się szkoły z Szubina, Kcyni oraz z Mroczy. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i każde spotkanie było emocjonujące. Do wyłonienia zwycięzcy zagrano systemem pucharowym. Po losowaniu kolejności spotkań, przyszło Nam się zmierzyć ze szczypiornistami z Szubina. Po mimo dwóch niewykorzystanych karnych, udało się awansować do finału. Tam czekał nas rywal z Mroczą, która uporała się wcześniej z chłopakami z Kcyni. Ostatni mecz tego turnieju miał wskazać szkołę, która reprezentować będzie Powiat nakielski na zawodach wojewódzkim. Po ostatnim gwizdku sędziego górą byli gospodarze. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż ten sam zespół tydzień wcześniej brał udział w zawodach wojewódzkich w piłce nożnej, pechowo przegrywając mecz o półfinał. Cieszymy się bardzo, że mamy w szkole tak wszechstronnie uzdolnioną młodzież. Gratulujemy sukcesów i życzy powodzenia w ćwierćfinale wojewódzkim.

Zwycięski skład ZSP Nr 4 : T. Ksobiech, D. Bembnista, M. Lewandowski, A. Wierzewski, F. Nowak, F. Perdoch, S. Małkowski, W. Biernacki, O. Przemorski. Opiekunem zespołu jest p. P. Juszczak.


materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)