Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

24 października 2019

Kolejny sukces uczniów „ Nakielskiej Czwórki”. Jadą na zawody wojewódzkie!

fot. pow.

fot. pow.

W mijającym tygodniu uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Nakle nad Notecią, wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

W samych zawodach zaprezentowały się szkoły z Szubina, Kcyni oraz z Mroczy. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i każde spotkanie było emocjonujące. Do wyłonienia zwycięzcy zagrano systemem pucharowym. Po losowaniu kolejności spotkań, przyszło Nam się zmierzyć ze szczypiornistami z Szubina. Po mimo dwóch niewykorzystanych karnych, udało się awansować do finału. Tam czekał nas rywal z Mroczą, która uporała się wcześniej z chłopakami z Kcyni. Ostatni mecz tego turnieju miał wskazać szkołę, która reprezentować będzie Powiat nakielski na zawodach wojewódzkim. Po ostatnim gwizdku sędziego górą byli gospodarze. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż ten sam zespół tydzień wcześniej brał udział w zawodach wojewódzkich w piłce nożnej, pechowo przegrywając mecz o półfinał. Cieszymy się bardzo, że mamy w szkole tak wszechstronnie uzdolnioną młodzież. Gratulujemy sukcesów i życzy powodzenia w ćwierćfinale wojewódzkim.

Zwycięski skład ZSP Nr 4 : T. Ksobiech, D. Bembnista, M. Lewandowski, A. Wierzewski, F. Nowak, F. Perdoch, S. Małkowski, W. Biernacki, O. Przemorski. Opiekunem zespołu jest p. P. Juszczak.


materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)