Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
12 marca 2018

Kolejny finisaż w Szubińskim Domu Kultury. Prace ukazują przyrodę Brdy

fot. Tomasz Matuszak

fot. Tomasz Matuszak

W minioną sobotę 10 marca w Szubińskim Domu Kultury odbył się finisaż prac powstałych #podczas warsztatów letnich, które odbywały się w ogródku Restauracji „Zatoka” w Bydgoszczy. Eksponowane malarstwo pastelowe ukazuje pejzaż otoczenia i malowniczą przyrodę Brdy.

Prace w szubińskiej galerii były autorstwa młodzieży oraz seniorów z pracowni plastycznej pana Henryka Kłosińskiego, plastyka i pracownika Sołeckiego Domu Kultury oraz Waldemara Malinowskiego bydgoskiego artysty. Koordynatorem przedsięwzięcia pn. „Z widokiem na Brdę z zatoką w tle” była Pani Monika Klawitter, animatorka kultury z Bydgoszczy.

A już dziś zapraszamy na wernisaż Agaty Ciesielskiej z Bydgoszczy, który odbędzie się 16.marca o godz.18.00 w Szubińskim Domu Kultury.

Materiał: Tomasz Matuszak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)