Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2019

Kolejni kierowcy stracili uprawnienia za nadmierną prędkość

fot. arch

fot. arch

Policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kolejnym# kierowcom. Cała trójka została skontrolowana w związku z przekroczeniem prędkości na ul. Szubińskiej w Kcyni.

Przekraczanie dozwolonej prędkości to w dalszym ciągu jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego podczas codziennych służb zwracają szczególną uwagę na prędkość, z jaką po powiatowych drogach przemieszczają się pojazdy. Prowadzone kontrole mają przede wszystkim dyscyplinować kierowców do bezpiecznej, zgodnej z przepisami jazdy.

Obowiązujące przepisy prawa o ruchu drogowym pod groźbą czasowej utraty uprawnień do kierowania pojazdami, zabraniają kierowcom przekraczania dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Prawo jazdy policjanci zatrzymują tym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h.

Tylko w minioną środę (13.03.19) mundurowi z nakielskiej drogówki podczas kontroli prędkości na ul. Szubińskiej w Kcyni, zatrzymali za nadmierną prędkość uprawnienia do kierowania pojazdami trzem kierowcom. Najwięcej bo o 77 km/h za szybko jechał 24-letni kierowca fiata scudo. O 58 km/h przekroczył prędkość 47-letni kierowca mercedesa, natomiast o 57km/h kierowca bmw.

Prócz czasowego zatrzymania uprawnień, dwóch kierowców zostało ukaranych mandatami. W związku z nieprzyjęciem mandatu przez kierowcę mercedesa, materiały zostaną przekazane do oceny sądu.  

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (11)

  Xdrive, w dniu 15-03-2019 17:31:22 napisał:

  To yanosika nie mieli???

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Sade, w dniu 15-03-2019 21:35:36 napisał:

  Jeszcze ktoś iskry używa?

  odpowiedz

  • 4 (8)

  niki, w dniu 16-03-2019 08:11:17 napisał:

  Brawo policjanci, oby takich akcji było jak najwięcej!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  kokaina Nakielska, w dniu 16-03-2019 12:32:43 napisał:

  Używanie iskry jest nie legalne nie przyjmować mandatow i do sadu. Polecam stronę anuluj mandat pl. Je..ba nakielska policje

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Meble pokojowe
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Gimnastyka korekcyjna
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)