Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

24 sierpnia 2019

Kolejne zajęcia wakacyjne. Przygotowano ciekawe atrakcje

fot. SzDK

fot. SzDK

Dzieci uczestniczące w zajęciach wakacyjnych odbywających się w Świetlicy Wiejskiej w # Chomętowie w dobrych humorach spędzali swój wolny czas, korzystając z kolejnych przygotowanych dla nich atrakcji.

Podczas spotkań dzieci między innymi: tworzyły ozdoby recyklingowe z płyt CD, brały udział w poszukiwaniu skarbów przyrody, poznały ciekawą technikę malarstwa naskalnego, wykonywały z brystolu: wesołe muchomorki, ramki na zdjęcia z wakacji oraz kolorowe jeże. Ponadto ulubioną częścią zajęć były gry i zabawy na świeżym powietrzu.

W nadchodzącym tygodniu kolejnymi atrakcjami dla milusińskich będą: spacer do Redczyc i spotkanie z rzeźbiarzem ludowym Panem Markiem Szpechcińskim oraz ognisko kończące cykl wakacyjnych zajęć.

materiał: Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zabiegi odmładzające
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Czytniki kodów kreskowych
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fotokubek magiczny
29,90PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)