Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2018

Kolejne podium dla zawodników z Drzewianowa. Sporty pożarnicze coraz popularniejsze

fot.pow

fot.pow

W dniu 02.12.2018 r. w miejscowości Wola Wapowska, powiat inowrocławski, odbyły się II Otwarte # Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Podczas zmagań nie zabrakło również drużyny dziewcząt z MDP Drzewianowo, która reprezentowała gminę Mrocza. Łącznie w turnieju startowało 30 drużyn z 5 województw.

I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła MDP Wola Wapowska, natomiast miejsce II wywalczyła jednostka MDP Drzewianowo. III miejsce przypadło drużynie MDP z Kcyni. Należy nadmienić, że to kolejne podium dla drużyny z Drzewianowa ponieważ 10.11.2018 r. podczas  IV Turnieju Halowego MDP w Bydgoszczy młodzi zawodnicy zajęli I miejsce z grona 18 drużyn. Kolejny start jednostki pozwala popularyzować wśród społeczeństwa zagadnienia ochrony przeciwpożarowej oraz stwarza warunki do szkolenia pożarniczego. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w zawodach.

materiał:  Paweł Przybylski

Autor nie wyraża  zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 93 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)