Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Kapituła przyznała medal. W maju uroczyste wręczenie

fot. pow

fot. pow

Na posiedzeniu w dn. 17 kwietnia Kapituła Medalu im. ks. Jana Kleina jednogłośnie przyznała to# zaszczytne odznaczenie Hannie Zawadzkiej - Pleszyńskiej.

Uroczystość wręczenia Medalu odbędzie się 23 maja o godz. 18:00 w czytelni głównej Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie

Hanna Zawadzka - Pleszyńska

Prezes Grupy Plastycznej Plama’s działającego w Szubińskim Domu Kultury.  Od 1988r. Członkini grupy. Jej aktywność przyczyniła się do ożywienia aktywności grupy i galerii Palama’s. Brała udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Szubinie, w regionie i na terenie kraju jak np.  Mogileńskie Spotkania Artystyczne, XIV Ogólnopolskie Biennale Twórczości Plastycznej Nauczycieli w Lublinie, udział w XVI Ogólnopolskiej wystawie Marynistycznej w Koszalinie czy przygotowanie ekspozycji i udział w wystawie zbiorowej członków Grupy Plama’s w Muzeum Oświaty w Bydgoszczy. Prowadziła zajęcia plastyczne w ramach międzynarodowej wystawy sztuki w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Brała udział w V Ogólnopolskim plenerze  malarskim i wystawie poplenerowej w Chełmnie, wzięła udział w Europejskiej Nocy Muzeów i wernisażu pt.: „ Malarstwo Pałuk i Okolic” w Bydgoszczy. Organizatorka pleneru w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Uczestniczyła w licznych plenerach na terenie kraju. Hanna Zawadzka - Pleszyńska jest nauczycielem, opiekunem pracowni informatycznej, administratorem strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 1  im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, autorem projektów opraw plastycznych. Wykonuje je na rzecz szkoły osobiście. Hanna Zawadzka -Pleszyńska była w latach 2003 - 2016. Koordynatorem szkolnych działań artystycznych w ramach „ Tygodnia Kolorów”. Prowadzi zajęcia dla dzieci w Kole Plastycznym przy Szubińskim Domu Kultury i w ramach nauczania indywidualnego. Członek Związku Nauczycielstwa Polskiego. Od 2014 r.  prezes Oddziału ZNP w Szubinie.  

Materiał: M. Rzeszowski

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Konstrukcje stalowe
Meble młodzieżowe i dziecięce
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Tonery Directions
27PLN
Test amortyzatorów
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)