Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Kapituła przyznała medal. W maju uroczyste wręczenie

fot. pow

fot. pow

Na posiedzeniu w dn. 17 kwietnia Kapituła Medalu im. ks. Jana Kleina jednogłośnie przyznała to# zaszczytne odznaczenie Hannie Zawadzkiej - Pleszyńskiej.

Uroczystość wręczenia Medalu odbędzie się 23 maja o godz. 18:00 w czytelni głównej Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie

Hanna Zawadzka - Pleszyńska

Prezes Grupy Plastycznej Plama’s działającego w Szubińskim Domu Kultury.  Od 1988r. Członkini grupy. Jej aktywność przyczyniła się do ożywienia aktywności grupy i galerii Palama’s. Brała udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w Szubinie, w regionie i na terenie kraju jak np.  Mogileńskie Spotkania Artystyczne, XIV Ogólnopolskie Biennale Twórczości Plastycznej Nauczycieli w Lublinie, udział w XVI Ogólnopolskiej wystawie Marynistycznej w Koszalinie czy przygotowanie ekspozycji i udział w wystawie zbiorowej członków Grupy Plama’s w Muzeum Oświaty w Bydgoszczy. Prowadziła zajęcia plastyczne w ramach międzynarodowej wystawy sztuki w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Brała udział w V Ogólnopolskim plenerze  malarskim i wystawie poplenerowej w Chełmnie, wzięła udział w Europejskiej Nocy Muzeów i wernisażu pt.: „ Malarstwo Pałuk i Okolic” w Bydgoszczy. Organizatorka pleneru w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Uczestniczyła w licznych plenerach na terenie kraju. Hanna Zawadzka - Pleszyńska jest nauczycielem, opiekunem pracowni informatycznej, administratorem strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 1  im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, autorem projektów opraw plastycznych. Wykonuje je na rzecz szkoły osobiście. Hanna Zawadzka -Pleszyńska była w latach 2003 - 2016. Koordynatorem szkolnych działań artystycznych w ramach „ Tygodnia Kolorów”. Prowadzi zajęcia dla dzieci w Kole Plastycznym przy Szubińskim Domu Kultury i w ramach nauczania indywidualnego. Członek Związku Nauczycielstwa Polskiego. Od 2014 r.  prezes Oddziału ZNP w Szubinie.  

Materiał: M. Rzeszowski

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Tonery Directions
27PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa stanu surowego
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)