Dziś mamy 27 września 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Jubileusze w komendzie. Wyróżnieni otrzymali listy gratulacyjne i upominki

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Podczas uroczystej zbiórki w nakielskiej komendzie policjanci obchodzili jubileusze #służby. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta i jego Zastępcy listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

W miniony wtorek (19.11.19) w Komendzie Powiatowej Policji  w Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie komendanta z policjantami, którzy obchodzą w tym roku jubileusze służby w Policji. Jubileusze obchodzili:

30-lecia służby w Policji: asp. szt. Robert Sadowski,

25-lecia służby w Policji: nadkom. Rafał Fiałkowski i asp. szt. Stefania Stawicka,

20-lecia służby w Policji: asp. szt. Janusz Płowaś, asp. szt. Dariusz Kokoszewski, asp. szt. Dawid Jakubiak, asp. szt. Rafał Rybak, asp. szt. Radosław Tabor, asp. szt. Czesław Witkowski.

Wymienieni policjanci  pełnią służbę w jednostkach w Nakle, Szubinie oraz Mroczy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta mł. insp. Krzysztofa Zawołańskiego oraz Pierwszego Zastępcy Komendanta kom. Zbigniewa Sperkowskiego listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. Komendanci podziękowali policjantom za długoletnią, sumienną pracę, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)