Dziś mamy 14 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Jubileusze w komendzie. Wyróżnieni otrzymali listy gratulacyjne i upominki

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Podczas uroczystej zbiórki w nakielskiej komendzie policjanci obchodzili jubileusze #służby. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta i jego Zastępcy listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

W miniony wtorek (19.11.19) w Komendzie Powiatowej Policji  w Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie komendanta z policjantami, którzy obchodzą w tym roku jubileusze służby w Policji. Jubileusze obchodzili:

30-lecia służby w Policji: asp. szt. Robert Sadowski,

25-lecia służby w Policji: nadkom. Rafał Fiałkowski i asp. szt. Stefania Stawicka,

20-lecia służby w Policji: asp. szt. Janusz Płowaś, asp. szt. Dariusz Kokoszewski, asp. szt. Dawid Jakubiak, asp. szt. Rafał Rybak, asp. szt. Radosław Tabor, asp. szt. Czesław Witkowski.

Wymienieni policjanci  pełnią służbę w jednostkach w Nakle, Szubinie oraz Mroczy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta mł. insp. Krzysztofa Zawołańskiego oraz Pierwszego Zastępcy Komendanta kom. Zbigniewa Sperkowskiego listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. Komendanci podziękowali policjantom za długoletnią, sumienną pracę, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)