Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Jubileusze w komendzie. Wyróżnieni otrzymali listy gratulacyjne i upominki

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Podczas uroczystej zbiórki w nakielskiej komendzie policjanci obchodzili jubileusze #służby. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta i jego Zastępcy listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

W miniony wtorek (19.11.19) w Komendzie Powiatowej Policji  w Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie komendanta z policjantami, którzy obchodzą w tym roku jubileusze służby w Policji. Jubileusze obchodzili:

30-lecia służby w Policji: asp. szt. Robert Sadowski,

25-lecia służby w Policji: nadkom. Rafał Fiałkowski i asp. szt. Stefania Stawicka,

20-lecia służby w Policji: asp. szt. Janusz Płowaś, asp. szt. Dariusz Kokoszewski, asp. szt. Dawid Jakubiak, asp. szt. Rafał Rybak, asp. szt. Radosław Tabor, asp. szt. Czesław Witkowski.

Wymienieni policjanci  pełnią służbę w jednostkach w Nakle, Szubinie oraz Mroczy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta mł. insp. Krzysztofa Zawołańskiego oraz Pierwszego Zastępcy Komendanta kom. Zbigniewa Sperkowskiego listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. Komendanci podziękowali policjantom za długoletnią, sumienną pracę, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)