Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2018

Jasełka w Przedszkolu nr 3 w Szubinie. Dzieci odwiedził Gwiazdor

fot. pow

fot. pow

20 grudnia 2018 roku w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im Wandy Chotomskiej był bardzo# uroczystym dniem.

Wszystkie dzieci przyszły elegancko ubrane do przedszkola, a w każdej sali było słychać dźwięk kolęd. Tego dnia świętowaliśmy przedszkolną wigilię. Punktualnie o godzinie 9.30 wszystkie grupy spotkały się w jednej sali. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Lidia Zielińska, która złożyła życzenia świąteczne dzieciom, nauczycielom oraz pracownikom przedszkola. Następnie dzieci z grupy „Muchomorki” wystawiły piękne przedstawienie jasełkowe, którym wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat. Kiedy przedstawienie się zakończyło do sali przyszedł niezwykły gość….. Był to Gwiazdor, który przywitał się z wszystkimi, a następnie odwiedził wszystkie grupy i wręczył dzieciom prezenty. Po wizycie Gwiazdora odbył się uroczysty wigilijny obiad, podczas którego dzieci zajadały  się barszczem z uszkami rybką z kapustą i grzybami.

materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Krzesło młodzieżowe
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)