Dziś mamy 3 lipca 2025, czwartek, imieniny obchodzą:




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banery w artykułach cieszą się wysoką oglądalność dzięki kontrastowi z tekstem artykułu, idealny do budowania wizerunku i prezentowania produktu.

Reklama w treści emitowana jest w artykułach wybranych działów. Gwarantujemy emisję w artykułach z 10 działów, oto one: Fakty, Co gdzie kiedy?, Na sygnale, Przedszkolaki, Z życia szkół,  Ogłoszenia i komunikaty, Kultura / rozrywka, Głos internauty, Gotuj z nami, Rolnictwo.


Miejsca banerowe w artykułach

Miejsce / Kolumna Pozycja Rozmiary
W artykule A1, A2, A3, A4 S 450x90px     M 270x180px     L 450x135px     XL 450x180px

 

Specyfikacja techniczna

 

Reklamy emitowane w naszym serwisie muszą być dostosowane do wymagań naszego systemu reklamowego. Wykonanie reklamy zgodnie ze specyfikacją, gwarantuje poprawne zliczanie statystyk, prawidłowe wyświetlanie na stronie.

 

Wymagane materiały
Klient powinien dostarczyć plik .swf lub grafikę jpg/gif/png zgodny z tabelą rozmiarów o wadze nie większej niż 150kb. Baner powinien spełniać ogólne wymagania dotyczące kreacji reklamowych. Istnieje także możliwość zlecenia wykonania projektu reklamy naszemu działowi reklam.

 

Obsługiwane przeglądarki
Baner w swojej formie podstawowej (plik .swf) będzie poprawnie wyświetlany w systemie Windows pod przeglądarkami obsługującymi plugin flasha.

 

Termin dostarczenia
Baner powinnien być dostarczony minimum 1 dzień roboczy przed emisją.


Wyświetlanie banerów
Banery w artykułach  (tj. na pozycjach a1, a2, a3 i a4) wyświetlane są przy użyciu plików cookie. Na każdej z tych pozycji mogą być załadowane 3 banery z czego wyświetlany będzie 1. W przypadku emisji dwóch lub trzech reklam na jednej pozycji banery będą wyświetlane rotacyjnie. Rotowanie polega na wyświetlaniu danego banera co drugie lub maksymalnie co trzecie przeładowanie strony.


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień.




Skontaktuj się z nami





 





e-mail: reklama@powiat24.pl



 

udostępnij na FB
0

Jak bezpiecznie przetrwać upały? Narażone dzieci i osoby starsze

Wg prognoz pogody, przed nami upalne dni.# Wraz ze wzrostem temperatury rośnie ryzyko odwodnienia i przegrzania organizmu. Wysokie temperatury są niezwykle niebezpieczne dla osób starszych i dzieci, jednak wszyscy powinniśmy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas upału.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjna akcja. "Zapnij pasy– poczuj uścisk bezpieczeństwa"

Wakacje to czas nasilonych wyjazdów rodzinnych#. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis SA - operatorem komunikatora Yanosik oraz firma Screen Network SA, począwszy od 27 czerwca do 31 sierpnia 2025 r., będzie prowadziło akcję pn. ZAPNIJ PASY – poczuj uścisk bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Wspomnienie Matki Bożej Licheńskiej. Zaplanowano centralne uroczystości

W środę, 2 lipca przypada liturgiczne wspomnienie #Matki Bożej Licheńskiej – czczonej jako Matka Pocieszenia i Opiekunka rodzin oraz cierpiących.

(czytaj więcej)
0

Ubezwłasnowolnienie całkowite i częściowe. Kiedy i jak stosować?

Ubezwłasnowolnienie to instytucja prawna przewidziana #w polskim prawie, mająca na celu ochronę osoby, która z powodu zaburzeń psychicznych lub innej poważnej niezdolności nie jest w stanie samodzielnie kierować swoim postępowaniem. Ma ono na celu ochronę interesów osoby ubezwłasnowolnionej, a nie jej karanie czy dyskryminowanie. Może dotyczyć m.in. osób z chorobami psychicznymi, upośledzeniem umysłowym, uzależnieniami czy schorzeniami neurodegeneracyjnymi (np. zaawansowana demencja), które w znacznym stopniu umożliwiają świadome kierowanie swoim zachowaniem.

(czytaj więcej)