Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2019

Jak poprawić bezpieczeństwo? W tej sprawie zorganizowano spotkanie

fot. KPP Żnin

fot. KPP Żnin

15 listopada z inicjatywy żnińskich funkcjonariuszy w #Cotoniu spotkali się przedstawiciele różnych służb i instytucji. Wspólnie działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na tym odcinku drogi.

15 listopada w Cotoniu spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, prokurator rejonowy, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, biegły sądowy z dziedziny rekonstrukcji wypadków drogowych, przedstawiciele GDDKiA oraz wykonawcy drogi S-5. Celem spotkania przedstawicieli służb i instytucji było omówienie stanu bezpieczeństwa na będącym w budowie, odcinku drogi S-5. Uczestnicy spotkania wymienili wzajemne sugestie i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowy. Poruszano również kwestie dotyczące organizacji ruchu po oddaniu do użytku drogi ekspresowej S-5. 

materiał: mł. asp. Wioleta Burzych

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Zwyczajny, w dniu 17-11-2019 21:40:35 napisał:

    Trzeba ruszyć głową i przy odrobinie wyobraźni nie potrzeba spotkań. PRzepisy i wytyczne to jedno a życiowe stosowanie oznakowań to drugie. Przykład DK5 BiałeBłota -> Zamość Białe Błota -> LisiOgon itd Często są żółte linie, których jakość jest tak aże białe widać lepiej i tak w warunkach ograniczonej widoczności i przy opadzie można pojechać nie tak jak powinniśmy... wiem że drożej jednak powinno się USUWAĆ TRWALE stare oznaczenia skoro droga i tak będzie budowana od podstaw. Jednak przepis spełniony: żółta linia mimo że mało czytelna była

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Wulkanizacja
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Pieczątki Colop
Botox i wypełniacze
Naczepa platforma
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Botox i kwas hialuronowy
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)