Dziś mamy 14 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

17 listopada 2019

Jak poprawić bezpieczeństwo? W tej sprawie zorganizowano spotkanie

fot. KPP Żnin

fot. KPP Żnin

15 listopada z inicjatywy żnińskich funkcjonariuszy w #Cotoniu spotkali się przedstawiciele różnych służb i instytucji. Wspólnie działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na tym odcinku drogi.

15 listopada w Cotoniu spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, prokurator rejonowy, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, biegły sądowy z dziedziny rekonstrukcji wypadków drogowych, przedstawiciele GDDKiA oraz wykonawcy drogi S-5. Celem spotkania przedstawicieli służb i instytucji było omówienie stanu bezpieczeństwa na będącym w budowie, odcinku drogi S-5. Uczestnicy spotkania wymienili wzajemne sugestie i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowy. Poruszano również kwestie dotyczące organizacji ruchu po oddaniu do użytku drogi ekspresowej S-5. 

materiał: mł. asp. Wioleta Burzych

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Zwyczajny, w dniu 17-11-2019 21:40:35 napisał:

    Trzeba ruszyć głową i przy odrobinie wyobraźni nie potrzeba spotkań. PRzepisy i wytyczne to jedno a życiowe stosowanie oznakowań to drugie. Przykład DK5 BiałeBłota -> Zamość Białe Błota -> LisiOgon itd Często są żółte linie, których jakość jest tak aże białe widać lepiej i tak w warunkach ograniczonej widoczności i przy opadzie można pojechać nie tak jak powinniśmy... wiem że drożej jednak powinno się USUWAĆ TRWALE stare oznaczenia skoro droga i tak będzie budowana od podstaw. Jednak przepis spełniony: żółta linia mimo że mało czytelna była

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie świateł
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Kwasy...
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)