Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

29 września 2018

Integracyjne spotkanie przy ognisku. Przedszkolaki wraz z rodzicami miło spędzili czas

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 27.09.2018r na placu w Szubin- Wsi odbyło się ognisko integracyjne dla grup # „Stokrotki”, „Motylki” i „ Muchomorki” z Samorządowego Przedszkola nr3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

Atrakcją spotkania dla dzieci była dmuchana zjeżdżalnia Wesołego Miasteczka p. Andrzeja Bonka z Dziewierzewa,  zasponsorowana  przez mamę  Janka z grupy „Stokrotki” – panią  Joannę Zębałę.  

W imieniu dzieci z przedszkola dziękujemy panu Arkadiuszowi  Klujowi za udostępnienie prądu, bez którego nie byłoby głównej atrakcji- zjeżdżalni. Panu Sołtysowi  dziękujemy za udostępnienie placu.     

Rodzice zadbali o drewno na ognisko. Przy pieczonych  kiełbaskach, słodkościach, wspólnych rozmowach i zabawach dzieci czas minął w przyjemnej i wesołej atmosferze.

Jesteśmy pewni, że po skończonej imprezie wszyscy wrócili do domów zadowoleni, z nadzieją na następne takie spotkanie.

materiał: PS nr 3 Szubin

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Wulkanizacja
Botox zmarszczki lwie
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Meble łazienkowe
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)