Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2018

Integracyjna biesiada w lesie. Nie zabrakło przysmaków, konkursów oraz tańców

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Zarząd Koła Emerytów w Szubinie, zorganizował wspaniałą integracyjną biesiadę, która # odbyła się dnia 04 sierpnia 2018 r. w pięknej, leśnej scenerii w Zielonowie.

Pogoda bardzo dopisała. W biesiadzie udział brali tradycyjnie przyjaciele z Klubu Seniora z Zamościa. Przy biesiadnej muzyce,  dobrze zaopatrzonym grillu, w postaci pieczonych kiełbasek i kaszanek, jak również smacznej kawie i cieście, biesiadnicy bawili się świetnie.

Nie zabrakło również chlebka ze smalcem. Były konkursy z nagrodami, gry i zabawy. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Czekamy na kolejne, wesołe spotkanie.

materiał: Janina Matuszak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble łazienkowe
Wulkanizacja
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Budowa magazynów
Metkownice
od 179PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Sprawdzanie geometrii kół
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)