Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Integracja między sołectwami. Wspólnie zorganizowano festyn

fot. TD

fot. TD

Dnia 15 czerwca 2019 r. w Ciężkowie odbył się festyn integracyjny sołectw. Organizatorem był # sołtys wraz z Radą Sołecką i KGW Ciężkowa.

Udział brały dzieci i młodzież z Dąbrówki Słupskiej, Ciężkowa i Retkowa. Dla dzieci zostały zorganizowane konkurencje sportowo – sprawnościowe, za które otrzymywały nagrody. Dzieci za darmo korzystały z dmuchańców, były rozdawane darmowe napoje dla wszystkich, również darmowa grochówka. Można było obejrzeć i wsiąść do samochodu strażackiego, a druhowie dla ochłody zrobili „kurtynę wodną”. 

Atrakcją był program rozrywkowy przygotowany przez sołectwo Retkowo, a panie z Ciężkowa przedstawiły taniec zumby. Były sprzedawane ciasta, kawa, kiełbaski z grila. Instruktorzy Szubińskiego Domu Kultury przygotowali i prowadzili "Dziecięcy Turniej Sołectw" w ramach "Festynu integracyjnego", a Redaktor Radia Żnin FM przeprowadzała relację z festynu.

Na koniec burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z sołtysem Ciężkowa Wiśniewską Nataszą wręczyli nagrody. Mimo upalnej pogody bawiło się około 200 osób.

Sołtys Ciężkowa podziękowała wszystkim za wspólną zabawę oraz szacunek dla sponsorów, którzy dołożyli swoją cegiełkę.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  heniek, w dniu 17-06-2019 21:56:44 napisał:

  Piękny piknik świetna integracja tak trzymać pani Sołtys

  odpowiedz

  • 0 (2)

  uczestnik, w dniu 18-06-2019 11:19:37 napisał:

  200 osób.? Przecież była tam garstka ludzi !

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Blacharstwo
Sprzedaż opon
Zabiegi dla panów
Makijaż na każdą okazję
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble pokojowe
Remonty mieszkań
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)