Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Integracja między sołectwami. Wspólnie zorganizowano festyn

fot. TD

fot. TD

Dnia 15 czerwca 2019 r. w Ciężkowie odbył się festyn integracyjny sołectw. Organizatorem był # sołtys wraz z Radą Sołecką i KGW Ciężkowa.

Udział brały dzieci i młodzież z Dąbrówki Słupskiej, Ciężkowa i Retkowa. Dla dzieci zostały zorganizowane konkurencje sportowo – sprawnościowe, za które otrzymywały nagrody. Dzieci za darmo korzystały z dmuchańców, były rozdawane darmowe napoje dla wszystkich, również darmowa grochówka. Można było obejrzeć i wsiąść do samochodu strażackiego, a druhowie dla ochłody zrobili „kurtynę wodną”. 

Atrakcją był program rozrywkowy przygotowany przez sołectwo Retkowo, a panie z Ciężkowa przedstawiły taniec zumby. Były sprzedawane ciasta, kawa, kiełbaski z grila. Instruktorzy Szubińskiego Domu Kultury przygotowali i prowadzili "Dziecięcy Turniej Sołectw" w ramach "Festynu integracyjnego", a Redaktor Radia Żnin FM przeprowadzała relację z festynu.

Na koniec burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z sołtysem Ciężkowa Wiśniewską Nataszą wręczyli nagrody. Mimo upalnej pogody bawiło się około 200 osób.

Sołtys Ciężkowa podziękowała wszystkim za wspólną zabawę oraz szacunek dla sponsorów, którzy dołożyli swoją cegiełkę.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  heniek, w dniu 17-06-2019 21:56:44 napisał:

  Piękny piknik świetna integracja tak trzymać pani Sołtys

  odpowiedz

  • 0 (2)

  uczestnik, w dniu 18-06-2019 11:19:37 napisał:

  200 osób.? Przecież była tam garstka ludzi !

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Usta - powiekszanie
Czytniki kodów kreskowych
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)