Dziś mamy 30 września 2020, środa, imieniny obchodzą:

07 października 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Walczyły roczniki 2005 i 2006

fot. Jan Drwęcki

fot. Jan Drwęcki

W sobotę, 5 października 2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej przy SP nr 1 w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Ręcznej.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej startują uczniowie szkół podstawowych urodzeni w latach 2005 i 2006, czyli 7 i 8 klasy. Do zawodów przystąpiło po 5 reprezentacji w kategorii dziewcząt i chłopców, które podzielono na dwie grupy eliminacyjne w celu wyłonienia finalistów.

Wyniki eliminacji dziewcząt:

Grupa A
- SP nr 1 Szubin – SP Kołaczkowo 3:5
- SP Kołaczkowo – SP Kowalewo 2:3
- SP nr 1 Szubin – SP Kowalewo 1:2

Grupa B
- SP Rynarzewo – SP Tur 2:3

Mecz o III miejsce:
- SP Kołaczkowo – SP Rynarzewo 2:5

Mecz o I miejsce
- SP Tur – SP Kowalewo 2:0

Kolejność miejsc w zawodach:
1. SP Tur
2. SP Kowalewo
3. SP Rynarzewo
4. SP Kołaczkowo
5. SP nr 1 Szubin

Królową strzelców została Aleksandra Kapłoniak – SP Kołaczkowo – 5 bramek, tyle samo trafień zaliczyła Klaudia Sudak – SP Kowalewo.

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Turze wystąpiła w składzie: Nicola Baranek, Patrycja Bednarek, Zuzanna Kwaśniak, Julia Kwaśniewska, Sandra Leśniewska, Zofia Senska, Alicja Słoma, Jagoda Stefańska, Kinga Ustupska, Oliwia Wielgos. Opiekun zespołu: Małgorzata Iwaniak.

Wyniki eliminacji chłopów:

Grupa A
- SP Kołaczkowo – SP nr 1 Szubin 5:7
- SP Kołaczkowo – SP Tur 4:4
- SP nr 1 – SP Tur  8:4

Grupa B
- SP Rynarzewo – SP nr 2 Szubin 0:8

Mecz o III miejsce:
- SP Kołaczkowo – SP Rynarzewo 5:1

Mecz o I miejsce:
SP nr 1 Szubin – SP nr 2 Szubin 4:4 (dogrywka 2:1 dla SP 1 Szubin)

Kolejność miejsc w zawodach:
1. SP Nr 1 Szubin
2. SP Nr 2 Szubin
3. SP Kołaczkowo
4. SP Rynarzewo
5. SP Tur

Królem Strzelców został Krzysztof Kozerewicz – SP nr 1 Szubin – 9 bramek.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Jakub Adamowski, Kacper Binkowski, Mikołaj Binkowski, Filip Grzelak, Filip Janke, Filip Kalka, Krzysztof Kozerewicz, Łukasz Królikowski, Mikołaj Kurowski, Kacper Obremski, Michał Olszewski, Robert Patyk, Mikołaj Podobiński, Jan Rosiński, Oliwier Szymczak, Kacper Wyrzykowski. Opiekun zespołu: Ilona Nowakowska.

materiał: Jan Drwęcki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)