Dziś mamy 26 października 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 września 2020

Igrzyska Dzieci. Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Nożnej Chłopców

fot. Jan Drwęcki

fot. Jan Drwęcki

Dnia 19.09.2020 r na Orliku przy ul. Mostowej w Szubinie odbyły się# zawody sportowe dla chłopców rocznika 2008 i młodszych w piłce nożnej. Do zawodów przystąpiły trzy szkoły, które rozegrały między sobą 3 mecze.

Wyniki rywalizacji:
- SP Tur – SP Nr 1 Szubin 0 : 13
- SP Tur – SP Kołaczkowo 0 ; 14
- SP Nr 1 Szubin – SP Kołaczkowo 21 : 2

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Nr 1 Szubin
2. SP Kołaczkowo
3. SP Tur

Królem Strzelców został Kacper Kawecki zdobywca 9 goli.
Drużyna zwycięska wystąpiła w składzie: Maciej Hilscher, Alex Kawecki, Kacper Kawecki, Jakub Kozdęba, Krystian Niedbalski, Albert Pucz, Filip Stefanowicz.

Opiekun zespołu: Jakub Cegiełka.

Materiał: Jan Drwęcki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)