Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2019

IX Turniej Warcabowy w szubińskim LO. Zawody były bardzo wyrównane

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie odbył się #IX Turniej Warcabowy SZUBIN OPEN. Tym razem zawody były bardzo wyrównane, gdyż po kilku warcabistów w grupach zgromadziło tyle samo punktów i o końcowej klasyfikacji musiała zadecydować punktacja dodatkowa.

W turnieju głównym na podium stanęli: Piotr Szybowicz, Oskar Dudka i Katarzyna Wargulec. Szczegółowa lista medalistów przedstawiała się następująco: Turniej A - seniorzy - I miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin / SzDK Szubin / MDK 1 Bydgoszcz), II miejsce Dariusz Wargulec (SzDK Szubin), III miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), juniorzy - I miejsce Oskar Dudka (MDK 1 Bydgoszcz), II miejsce Katarzyna Wargulec (SP 2 Szubin), Turniej B - juniorzy starsi - I miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin), II miejsce Aleksander Grygiel (I LO Szubin), III miejsce Wirginia Nowojska (I LO Szubin), juniorzy - I miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), II miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), III miejsce Wojciech Chudzyński (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin). Zawody prowadzili: Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz.

Materiał: Piotr Szybowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)