Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

II edycja MikoJarmarku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji

14 grudnia zapraszamy na organizowany po raz drugi MikoJarmark z # Szubińskim Domem Kultury. Rozpocznie się on o godzinie 15.00 na rynku w Szubinie. Tegorocznemu świątecznemu jarmarkowi towarzyszyć będą liczne atrakcje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Na scenie o świąteczny nastrój zadbają działające przy Szubińskim Domu Kultury zespoły muzyczne oraz grupa z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Pelikan”. Organizatorzy poza półtoragodzinnym programem animacyjnym dla dzieci, prowadzonym przez animatorów firmy Wertini animation & event zadbali także o to, by przybył do Szubina święty Mikołaj.

Dom kultury również przygotował swój świąteczny namiot, a w nim dodatkowe atrakcje – szwalnia i cukiernik. Na zainteresowanych będą czekać stoły, przy których będzie można ozdobić swojego piernika lub uszyć świąteczną skarpetkę czy ozdobę. Ponadto przy kulturalnym stoisku będzie działać punkt „Świątecznej Poczty” ze specjalnie opracowaną dla Szubina kartką z bożonarodzeniowym wzorem. Wypisane przez odwiedzających świąteczne adresy będzie można wysłać do rodziny i bliskich.

materiał: Szubiński Dom Kultury/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Budowa domu pod klucz
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Oczyszczanie twarzy
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Pieczątki Colop
Sprawdzanie świateł
Sprawdzanie geometrii kół
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)