Dziś mamy 4 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

II edycja MikoJarmarku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji

14 grudnia zapraszamy na organizowany po raz drugi MikoJarmark z # Szubińskim Domem Kultury. Rozpocznie się on o godzinie 15.00 na rynku w Szubinie. Tegorocznemu świątecznemu jarmarkowi towarzyszyć będą liczne atrakcje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Na scenie o świąteczny nastrój zadbają działające przy Szubińskim Domu Kultury zespoły muzyczne oraz grupa z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Pelikan”. Organizatorzy poza półtoragodzinnym programem animacyjnym dla dzieci, prowadzonym przez animatorów firmy Wertini animation & event zadbali także o to, by przybył do Szubina święty Mikołaj.

Dom kultury również przygotował swój świąteczny namiot, a w nim dodatkowe atrakcje – szwalnia i cukiernik. Na zainteresowanych będą czekać stoły, przy których będzie można ozdobić swojego piernika lub uszyć świąteczną skarpetkę czy ozdobę. Ponadto przy kulturalnym stoisku będzie działać punkt „Świątecznej Poczty” ze specjalnie opracowaną dla Szubina kartką z bożonarodzeniowym wzorem. Wypisane przez odwiedzających świąteczne adresy będzie można wysłać do rodziny i bliskich.

materiał: Szubiński Dom Kultury/red.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Blacharstwo
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)