Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 marca 2019

II Zimowa Olimpiada w Szubinie. Zwycięzcami wszyscy uczestnicy

fot. TD

fot. TD

W piątek, 1 marca 2019 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie odbyła się II# Zimowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Organizatorem zawodów była Kamila Kusiak przy współpracy z Aleksandrą Socha-Krakowską, Joanną Wendą, Agnieszką Kończal, Jadwigą Pokrzywińską, Beatą Bembnistą i Katarzyną Grabowską.

Przedszkolaki wystartowały w 6 konkurencjach takich jak: szybkie łyżwy, jajo pingwina, hokej na lodzie, skoki narciarskie skok w dal i  kula śniegowa. Do klasyfikacji drużynowej wystartowały dzieci reprezentujące  3 grupy przedszkolne  ze Szkoły Podstawowej nr 1 , 3 grupy przedszkolne ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie i grupa dzieci reprezentująca przedszkole Słoneczko. Otwarcie Olimpiady było bardzo uroczyste, ponieważ rozpoczęło się przemarszem wszystkich uczestników na sali gimnastycznej z tradycyjnym zniczem olimpijskim i  uroczystym  odśpiewaniem hymnu Państwowego. Oficjalnie zawody swoją przemową  otworzyła Pani dyrektor Elżbieta Getler, która życzyła wszystkim uczestnikom udanej zabawy i zdrowej rywalizacji. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwało jury w składzie: Beata Bembnista i Katarzyna Grabowska. Punkty i miejsce uzyskane przez każde przedszkole miały wymiar jedynie symboliczny, ponieważ wszystkie biorące udział w zawodach dzieci były zwycięzcami Olimpiady. Olimpiadę zakończyło wręczenie nagród przez Panią dyrektor, która  wręczyła zwycięzcom  medale, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy  najmłodszym sportowcom za wspaniałą rywalizację. Do zobaczenia za rok!

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Wypożyczalnia samochodów
Rolery - mezoterapia skóry
Meble łazienkowe
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)