Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego

fot.pow

fot.pow

Dnia 21 maja 2019r. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.prof. Emila Chroboczka w Szubinie# odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego. W turnieju wzięło udział czworo uczniów z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Nakła nad Notecią oraz czworo uczniów z ZSP Szubinie.

Do turnieju na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się uczniowie, Martyna Nitka, Patrycja Makarońska, Magdalena Tomaszewska i Arsen Pałamarczuk, którzy w III Szkolnym Konkursie Wiedzy o LMDS zajęli I, II i III miejsce. II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego jest działaniem zaplanowanym w projekcie "Inny wymiar logistyki - produkcja" współfinansowanym przez Powiat Nakielski a koordynatorem tego projektu jest nauczyciel przedmiotów zawodowych – Agnieszka Bubczyk. Punktualnie o 08:30 uczniowie rozpoczęli pracę nad arkuszem zawierający 10 zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych. Maksymalna liczba punktów do zdobycia przez ucznia wynosiła 40. Organizator zadbał, aby zadania miały zróżnicowany stopień trudności i obejmowały zagadnienia z kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania i A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.  Po zakończeniu zmagań uczniów z arkuszem o godzinie 10:00, przystąpiono do sprawdzania prac, a uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po weryfikacji arkuszy Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak wręczyła uczniom dyplomy i nagrody. Sukces odniosła nasza uczennica klasy 3 Technikum Martyna Nitka, zajęła I miejsce i uzyskała 23 punkty. II miejsce wywalczyła Weronika Baranowska z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, która uzyskała 20 punktów. Miejsce III zajął Arsen Pałamarczuk z klasy 3 Technikum, uzyskując 17 punktów. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, które ufundowała poseł na Sejm Pani Ewa Kozanecka, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy do opiekuna uczniów Pana Michała Swobody z ZSŻŚ z Nakła nad Notecią za trud włożony w przygotowanie uczniów do sprawdzenia ich wiedzy na szczeblu powiatowym. Dziękujemy uczniom za udział, gratulujemy oraz zapraszamy do udziału we wspólnych przedsięwzięciach.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)